IMG_9192

Turneul de mini-fotbal între fete

Turneul de mini-fotbal între fete,

dedicat sărbătorilor de iarnă

20 decembrie 2015

Participanți:

  1. Gimnaziul Gherman
  2. Gimnaziul Mănoilești
  3. Liceul Teoretic ,,M. Eminescu,,
  4. Gimnaziul Cetireni
  5. Gimnaziul Florițoaia Veche
  6. Liceul Teoretic ,,V. Alecsandri,,
  7. Gimnaziul Zagarancea
  8. Liceul Teoretic ,,Elada,, Măcărești

Grupa I                                                            Grupa II

Gherman                                                                   M. Eminescu

Cetireni                                                                      Florițoaia Veche

Mănoilești                                                                 Zagarancea

Măcărești                                                                  V. Alecsandri

Rezultate:

  1. Eminescu – Florițoaia 3-2 Gherman – Cetireni          3-0
  2. Alecsandri – Zagarancea 0-4                          Mănoilești – Măcărești    2-2

Zagarancea – M. Eminescu     3-2                          Cetireni – Mănoilești        0-5

Florițoaia – V. Alecsandri        4-0                          Gherman – Măcărești       1-7

  1. Eminescu – V. Alecsandri 2-0  Cetireni – Măcărești         0-6

Florițoaia – Zagarancea           1-1                           Gherman – Mănoilești     0-2

 

Clasament:

  1. Zagarancea               7p                                Măcărești            7p
  2. Eminescu 6p                                2. Mănoilești           7p
  3. Florițoaia 4p                                Gherman             3p
  4. Alecsandri 0p                                4. Cetireni               0p

 

Finala mică:

  1. Eminescu – Mănoilești 3-2

Finala mare:

Zagarancea – Măcărești       3-1

Lista participantelor

Nr. d/o Nume, prenume Anul nașterii Localitatea
1. Lebădă Cristina 2002 s. Zagarancea
2. Gorceag Valeria 2002 s. Zagarancea
3. Jitariuc Diana 2001 s. Zagarancea
4. Nistoraș Diana 2001 s. Zagarancea
5. Tălămbuță Antonela 2003 s. Zagarancea
6. Zdrobov Ionela 2001 s. Mănoilești
7. Cernat Ecaterina 2001 s. Mănoilești
8. Motilica Tatiana 2004 s. Mănoilești
9. Grosu Adelina 2000 s. Mănoilești
10. Todorovici Mihaela 2002 s. Mănoilești
11. Măcilaru Vera 2002 s. Florițoaia Veche
12. Vieru Elena 2000 s. Florițoaia Veche
13. Gajim Ecaterina 2004 s. Florițoaia Veche
14. Clopot Diana 2000 s. Florițoaia Veche
15. Vizitiu Elena 2003 s. Florițoaia Veche
16. Voicu Natalia 2002 Or. Ungheni
17. Grigore Mădălina 2002 Or. Ungheni
18. Mihai Ecaterina 2001 Or. Ungheni
19. Brumă Andrea 2001 Or. Ungheni
20. Chiruța Carina 2002 Or. Ungheni
21. Crivei Gabriela 2004 Or. Ungheni
22. Pereteanu Valentina 2002 Or. Ungheni
23. Lebădă Daniela 2005 s. Cetireni
24. Cibotaru Nadejda 2003 s. Cetireni
25. Mihălache Paula 2006 s. Cetireni
26. Cîșlaru Valeria 2003 s. Cetireni
27. Său Anisia 2002 s. Măcărești
28. Vasilenco Ana 2002 s. Măcărești
29. Ciobanu Nicoleta 2002 s. Măcărești
30. Vorotic Ioana 2002 s. Măcărești
31. Beșliu Aurica 2001 s. Măcărești
32. Cozma Alina 2001 s. Măcărești
33. Stoica Aculina 2004 s. Măcărești
34. Bucă Alexandra 2004 s. Măcărești
35. Vorotic Cristina 2005 s. Măcărești
36. Adam Adelina 2002 s. Măcărești
37. Baranțova Liuba 2001 s. Măcărești
38. Cotovici Elena 2000 or. Ungheni
39. Mocanu Tatiana 2002 or. Ungheni
40. Șoltoianu Lia 2002 or. Ungheni
41. Ostaci Maria 2002 or. Ungheni
42. Cuibari Nadejda 2002 or. Ungheni
43. Bădănău Diana 2003 or. Ungheni
44. Moraru Anghelina 2001 or. Ungheni
45. Carajeleascov Ana 2002 or. Ungheni
46. Borș Tatiana 2000 or. Ungheni
47. Angheluță Ana 2003 or. Ungheni
48. Carajeleascov Nina 2000 or. Ungheni
49. Onofrei Olga 2003 s. Gherman
50. Popa Mihaela 2003 s. Gherman
51. Rudnic Cătălina 2003 s. Gherman
52. Rotaru Valeria 2003 s. Gherman
53. Munteanu Tatiana 2002 s. Gherman
54. Barbarii Natalia 2002 s. Gherman
55. Costache Sabina 2002 s. Gherman
56. Osoianu Oxana 2002 s. Gherman
57. Crasnoper Valeria 2002 s. Gherman
58. Cadenuc Alexandra 2002 s. Gherman